Ile kosztują schody?

Ile kosztują schody?

Ile kosztują schody?

Wiele osób pyta o orientacyjny koszt naszych schodów i nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taka wycena pomocna jest w oszacowaniu budżetu inwestycji. Pamiętajmy jednak, że każda realizacja jest inna, dlatego operowanie konkretnymi kwotami możliwe jest po przeanalizowaniu wszystkich czynników wpływających na ostateczną cenę schodów. Nie ma dwóch identycznych kondygnacji i taka niepowtarzalność schodów czyni je wyjątkowymi.

Do każdej realizacji podchodzimy i wyceniamy ją indywidualnie. Przy operacie kosztowym uwzględniamy przede wszystkim wielkość kondygnacji, a co za tym idzie szerokość biegu i wysokość schodów, materiał z którego miałyby być wykonane schody oraz forma balustrady. Rodzaj drewna i ilość metrów bieżących balustrady przy schodach jak i na stropie są istotnymi czynnikami wpływającym na koszt schodów. Bardzo ważnym aspektem jest także sam kształt schodów oraz ilość elementów giętych i dekoracyjnych, który wpływa na czas produkcji. Przykładowo obustronnie gięte lub rzeźbione konstrukcje, są zdecydowanie bardziej czasochłonne, a ich proces produkcyjny znacznie bardziej skomplikowany.

Tym samym, zachęcamy Państwa do przesyłania wszelkich zapytań dotyczących naszych schodów kierowanych na: schody@marchewka.pl

Niezobowiązująco przedstawimy Państwu naszą wycenę oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Dokument wedle Państwa preferencji możemy przygotować w kilku wariantach rozszerzając możliwości dokonania wyboru. Aby wycena była precyzyjna bardzo prosimy w treści zapytania, o powołanie się na którąś z naszych realizacji dostępną w galerii www.marchewka.pl. Pamiętajcie Państwo, że możecie wskazać jeden model będący inspiracją dla konstrukcji schodów, a inny będący wyborem balustrady. Prosimy również o załączenie rzutów parteru i piętra lub zdjęć przedstawiających klatkę schodową ze zwymiarowanym otworem stropowym. Jeśli nie dysponują Państwo takimi materiałami jesteśmy gotowi odwiedzić Państwa na budowie i wykonać niezbędne pomiary. Istotną kwestią w zapytaniu ofertowym od Państwa będzie również wskazanie miejsca realizacji projektu.

W przypadku pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji

schody@marchewka.pl
tel. +48 71 397 01 94
mob. +48 513 184 515

kontakt

koszt schodów